Blog je zaměřen na koníčky a kdo je nesnáší.. ať sem nechodí!!!
Ohodnoťte můj blog Tady

Stahujte hry s koňmi TadyÚnor 2009

Online Hry s koňmi

20. února 2009 v 8:02 | Lada |  Online hry s koňmi
Nachystala jsem pár her s koňmi. Moc jich není, ale aspoň něco. Tak neváhejte a hrajte!

První hra se jmenuje Útěk ze stáje. Je to logická hra a jjá sama sem ji ještě nedohrála. Možná si s ní poradíte. Musíte hledat podkovy a nějak s nimi otevřít vrata (aspoň si to myslím). Pokud se to někomu podaří, tak prosím napište. Pro spuštění hry klikněte ZDE .


Dálší hra je Zpívající koně. Tu asi všichni znáte. Máte tam čtyři koně, na kteé když kliknete tak začnou zpívat. pro spuštení hry klkněte ZDE .Hru jménem Lisa, Bandita určitě taky znáte. Kdyby jste náhodou nevěděli, tak se rozjedete šipkou doprava potom skáčete (mezerníkem) přes různé překážky. Máte tam tři životy a když se překážky dotknete, tak vám to vezme jeden život. Není to těžké, ale má to jednu nevíhodu a to takovou , že jedete stále rovně. Pro spuštění hry klikněte ZDE .Potom je tu hra Lexie's rosette ride. Pohled je zezhora a vy jen zatáčíte šipkama. Přitom sbíráte různé vlaječky a ostatní. Občas se objeví dřevo a to vy musíte přeskočit (mezerníkem). Je to docela fajn hra. Spustíte ji kliknutím ZDEJeště tady mám hru Poník Simon a zlí jezdci. V této hře chodíte s poníkem a sbíráte podkovy. Nesmí vás ale chytnout málí kluk-zlí jezdec. Až sesbíráte všechny podkovy, postupujete do dálší úrovně, kde se vám namnoží zlí jezdci. Jinak je hra v celku dobrá. hru spustíte kliknutím ZDE .
Dálší hra se jmenuje Stay the distance. Běžíte vlastně dosti a přitom si občas skočíte. Na začátku si vyberte jednoho z koní, klikněte na play a jeďte. Závodníku jede více a proto je u vašeho koně kroužek. Během závodu můžete třikrát koníka popohnat bičíkem. Pokud koně budete hnát moc rychle,unaví se a poběží pomalu. Ovládáte šipkama. Pokud chcete hrát tuto hru, klikněte ZDE .Pak tu máme hru Pony club Memo. Možná ji znáte, možná ne. Je to obyčejné pexeso s koňskými obrázky. Zadáte si obtížnost a hrajete. Dole máte tahy. Co těžší úroveň tím méně tahů! Hru spusťte kliknutím ZDE .


Horse Rancher je hra, kde si koupíte koníka a staráte se o něj. Občas vás pozvou na závody a tam můžete získat peníze. Pokud víte že na to váš koník nemá, tak můžete odmítnout. Koně trénujte a krmte ho! Na dostizích pobízejte bičíkem (mezerníkem) tak, aby jste ho úplně neuhonili! Nezapomeňte si hru uložit až budete chtít skončit (MAIN MENU, SAVE GAME)! Pro spuštění hry klikněte ZDE .


Bratz Little Pony je hra, kde ustrojíte poníka. Nejdříve si jednoho vyberte, potom mu dejte paruku. Pak jeho hlavu ozdobte. Můžete si určít barvu hřívy. Namalujte mu kopýtka, dejte mu make up a potom klikněte na GO TO SHOW a vyberte si pozadí, potom hudbu, napište vaše jméno a klikněte na START THE SHOW. NO a to je všechno. příjemnou zábavu! Pokud chcete hrát tuto hru, klikněte ZDE .Tak tohle jsou všechny hry co tu najdete. Doufám, že vás aspoň jedna baví!

Koníčci

20. února 2009 v 7:38 | Lada |  Koně a poníci
Tak a tady jsou obrázky různých koní. Jsou tu hlavně mí oblíbení a všichni jsou moc hezcí. Tak si je hezky prohlédněte!

Jako první je tu Andaluský kůň. Je to moc pěkné plemeno!

Tak tohle jsou Fríští koně,mí nejoblíbenější. Taky se vám líbí?
Tak toto jsou Arabští plnokrevníci.Toto je Appaloosa. Poznáte je podle skvrnitosti.Tady mme Anglického plnokrevníka. 4asto se používá na dostizích.

A poslední je Angloarab. Je to kříženec Araba a Anglického plnokrevníka.

O mně

19. února 2009 v 19:37 | Lada |  O mně
Zdravím úplně všechny! Jmenuji se Lada a mám móc ráda koně. Chodím do páté třídy a moje NEJ kámoška je Kačka. Jsme skoro jako dvojčata! Mé oblíbené koňské plemeno je Fríský kůň. Mám ráda i jiná plemena a taky jiná zvířata. Například psy a kočky. Možná si říkáte že když mám ráda koně tak i jednoho vlastním, ale není tomu tak! Mám svou oblíbenou stáj a tam taky chodím cvičit. Ráda taky maluji a vyrábím různé věci. To není všechno, ale psát to už rozhodně nebudu, protože je toho celkem dost!!! No tak to je všechno. Budu ráda když se podíváte na můj blog a ohodnotíte ho. Zatím!!!

Animace

19. února 2009 v 17:39 | Lada
Mám pro vás nějaké animace. Jsou to ty obyčejné co má skoro každý blog, ale jsou moc pěkné i když už jsou okoukané!
Pro kluky

19. února 2009 v 17:08 | Lada
Kluci, tady je konečně něco jen a jen pro vás. Tady se můžete kouknout na různé auta, motorky a takové věci. Snad se vám to bude líbit. Nemám moc představu o tom co se líbí klukům, tak mě nemějte za zlé!
Doufám že se líbí!
Tyto motorky se mi líbily, tak sem je sem šupla. Docela ujdou, no co říkáte?

Máho bratra zajímají elektrické věci a tak by se mohla líbit i vám tato hračička.
Tuto hru jitě znáte! Jmenuje se World of Warcraft.

Tak co, líbí? Pokud ne, tak mi sem prosím napište co se vám líbí a já to tam kdyštak dám.

Pro holky

19. února 2009 v 16:22 | Lada
Holky, tady je článek jen pro vás! Samozřejmě nemohu zabránit klukům aby sem nechodili, ale to co je tady je nebude zajímat!Toto jsou koníci. Pěkní co?
Koníci v moři na mě vždy dělali dojem. Co na vás, taky?

Tohle byli pegasové. Jsou tak vznešení!
Jednorožci jsou taky nádherní!

A tohle jsou didlinky.

Littles Pet Shop jsou roztomilí!!! Jedna moje kamarádka jich má kolem 200!!!
To jsou krásná koťátka! Jsou k sežrání!

Pejsky ja už jsem řekla mám taky moc ráda. A ti poslední jsou tak pěkní!Tak to je pro hoky všechno. Doufám, že se vám tyto obrázky líbí!

Hry a knihy

19. února 2009 v 11:39 | Lada |  Doporučené
Tady naleznete hry , které vám mohu doporučit. Sice jich není moc, ale zato jsou opravdu dobré. Pokud se vám bude nějaká líbit, tak si ji můžete koupit nebo stáhnout demo.Na mém blogu si nestáhnete všechny, ale na ty ostatní se můžete aspoň podívat.


Návod ke stažení
Nejdříve klikněte u hry na STÁHNOUT. Potom se vám tam objeví německá stránka a na ní klikněte na Spiele a Co. potom klikněte na název hry a už se vám to bude stahovat. Nezapomeňte, všechny hry co si můžete stáhnout jsou DEMA!!!

První hra se jmenuje Die Ponyrancher. Je to moc pěkná hra. Můžete si vyrobit koníka a jezdit na něm. Je bohužel německy, ale věřím, že si s tím poradíte. Musíte sice plnit úkoly, ale taky běhat a skákat na závodech. Ne v každé hře můžete slézt z koně, ale tady ano! Já mám sice jen demo,ale i tak mě to moc baví!!

Druhá se jmenuje Star Stable. Je taky moc pěkná. Tady plníte taky ůkoly, ale o něco těžší! Můžete se s koníkem plavit ve vodě a starat se o něj. Tato hra je česky. Je těžší, ale věřím že vy to zvládnete. N začátku se učíte jezdit, potom se staráte ve stáji o koně a potom už jezdíte kam se vám zachce (až na to že plníte ty úkoly) a můžete si koupit vlastního koníčka (vlastně musíte). Tak to je všechno ke Star stable a hezky se bavte!!
Třetí je tu Lass uns reiten. Tdy se staráte o koníka, jezdíte s ním na vyjížďky, na drezúru a na parkur. Po každé aktivitě hra končí, ale nebojte, ukládá se! Myslím, že to hned pochopíte.
Čtvrtá hra je Meine Tierpension. Staráte se tam o zvířata, ale bohužel je to jen demo, takže se tam nemůžete starat o koně. Po pěti zákaznících hra končí. Pokud zvíře potřebuje nažrat, tak na něj kliknete a tam už na to přijdete. Když přijde zákazník, tak na něj musíte kliknout a potom ještě kliknout na fajfku, jakože to zvíře berete. Je to opravdu jednoduché, jen je někdy nuda, když čekáte na zákazníky!
A pak tu je ještě jedna hra a to je Svět koní. Tato hra má tři díly: Já chci závodit, Já chci skákat a já chci jezdit. Ve hře já chci závodit jen jezdíte a závodíte s několika hráči a občas si skočíte. Ve hře já chci skákat opět jen závodíte se třemi hráči a skáčete trochu častěji a ve hře Já chci jezdit se staráte o koně, učíte se jezdit a tak dál. Jsou to moc dobré hry! Moje kamarádka na něco přišla. Všechny trasy jsou oplocené, ale na jednom místě se de dostat ven a tam je supr krajina. takže až tuto hru budete mít tak si najděte to místo!!

Znám spoustuu super knih, ale vyberu jen ty nejlepší!!

Tohle jsou Dívky v sedlech. Já tuto knížku čtu moc ráda a čekám na různé díly v knihovně. Je to o třech velkých kamarádkách co si založily klub Dívek v sedlech a prožívají různá dobrodružství. Kniha je na díly, ale každý díl má svůj začátek i konec!!
Dál mám na seznamu Diabla. Je to černý kůň, jedné mlade dívky. Spolu i s jejich kamarády prožívají s koňmi strach, radost i smutek, ale taky dobrodružství.Tato knížka je z Pony clubu. Je taky na díly a je opravdu super!!
A naposled kniha Čarodějky z jezdecké školy. Tato kniha je trošičku víc dětská, ale já ji mám moc ráda. Jsou to čtyři dívky z jezdeckého internátu Koňský hrádek. Jednou našli Čarodějnou knihu a od té doby si říkají čarodějky. V internátu jsou ale i zlé dívky, které dělají vše proto, aby čarodějkám znepříjemnily život. No dál už vám nic říkat nebudu!!

Tak to je vše co vám můžu nabídnout. Určitě si aspoň jednu knihu přečtěte a jesli budete moct tak si zahrejte i jednu z her!