Blog je zaměřen na koníčky a kdo je nesnáší.. ať sem nechodí!!!
Ohodnoťte můj blog Tady

Stahujte hry s koňmi TadyHry a knihy

19. února 2009 v 11:39 | Lada |  Doporučené
Tady naleznete hry , které vám mohu doporučit. Sice jich není moc, ale zato jsou opravdu dobré. Pokud se vám bude nějaká líbit, tak si ji můžete koupit nebo stáhnout demo.Na mém blogu si nestáhnete všechny, ale na ty ostatní se můžete aspoň podívat.


Návod ke stažení
Nejdříve klikněte u hry na STÁHNOUT. Potom se vám tam objeví německá stránka a na ní klikněte na Spiele a Co. potom klikněte na název hry a už se vám to bude stahovat. Nezapomeňte, všechny hry co si můžete stáhnout jsou DEMA!!!

První hra se jmenuje Die Ponyrancher. Je to moc pěkná hra. Můžete si vyrobit koníka a jezdit na něm. Je bohužel německy, ale věřím, že si s tím poradíte. Musíte sice plnit úkoly, ale taky běhat a skákat na závodech. Ne v každé hře můžete slézt z koně, ale tady ano! Já mám sice jen demo,ale i tak mě to moc baví!!

Druhá se jmenuje Star Stable. Je taky moc pěkná. Tady plníte taky ůkoly, ale o něco těžší! Můžete se s koníkem plavit ve vodě a starat se o něj. Tato hra je česky. Je těžší, ale věřím že vy to zvládnete. N začátku se učíte jezdit, potom se staráte ve stáji o koně a potom už jezdíte kam se vám zachce (až na to že plníte ty úkoly) a můžete si koupit vlastního koníčka (vlastně musíte). Tak to je všechno ke Star stable a hezky se bavte!!
Třetí je tu Lass uns reiten. Tdy se staráte o koníka, jezdíte s ním na vyjížďky, na drezúru a na parkur. Po každé aktivitě hra končí, ale nebojte, ukládá se! Myslím, že to hned pochopíte.
Čtvrtá hra je Meine Tierpension. Staráte se tam o zvířata, ale bohužel je to jen demo, takže se tam nemůžete starat o koně. Po pěti zákaznících hra končí. Pokud zvíře potřebuje nažrat, tak na něj kliknete a tam už na to přijdete. Když přijde zákazník, tak na něj musíte kliknout a potom ještě kliknout na fajfku, jakože to zvíře berete. Je to opravdu jednoduché, jen je někdy nuda, když čekáte na zákazníky!
A pak tu je ještě jedna hra a to je Svět koní. Tato hra má tři díly: Já chci závodit, Já chci skákat a já chci jezdit. Ve hře já chci závodit jen jezdíte a závodíte s několika hráči a občas si skočíte. Ve hře já chci skákat opět jen závodíte se třemi hráči a skáčete trochu častěji a ve hře Já chci jezdit se staráte o koně, učíte se jezdit a tak dál. Jsou to moc dobré hry! Moje kamarádka na něco přišla. Všechny trasy jsou oplocené, ale na jednom místě se de dostat ven a tam je supr krajina. takže až tuto hru budete mít tak si najděte to místo!!

Znám spoustuu super knih, ale vyberu jen ty nejlepší!!

Tohle jsou Dívky v sedlech. Já tuto knížku čtu moc ráda a čekám na různé díly v knihovně. Je to o třech velkých kamarádkách co si založily klub Dívek v sedlech a prožívají různá dobrodružství. Kniha je na díly, ale každý díl má svůj začátek i konec!!
Dál mám na seznamu Diabla. Je to černý kůň, jedné mlade dívky. Spolu i s jejich kamarády prožívají s koňmi strach, radost i smutek, ale taky dobrodružství.Tato knížka je z Pony clubu. Je taky na díly a je opravdu super!!
A naposled kniha Čarodějky z jezdecké školy. Tato kniha je trošičku víc dětská, ale já ji mám moc ráda. Jsou to čtyři dívky z jezdeckého internátu Koňský hrádek. Jednou našli Čarodějnou knihu a od té doby si říkají čarodějky. V internátu jsou ale i zlé dívky, které dělají vše proto, aby čarodějkám znepříjemnily život. No dál už vám nic říkat nebudu!!

Tak to je vše co vám můžu nabídnout. Určitě si aspoň jednu knihu přečtěte a jesli budete moct tak si zahrejte i jednu z her!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ŽiráfQa ŽiráfQa | Web | 21. května 2009 v 17:24 | Reagovat

stars table(podzimní jezdci)je guud hra já ji mám:D

2 Sabča Sabča | E-mail | 20. ledna 2012 v 21:53 | Reagovat

Můžu ji někde sehnat taky?

3 derecek09 derecek09 | E-mail | 25. února 2014 v 13:49 | Reagovat

jsem prave nova :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama