Blog je zaměřen na koníčky a kdo je nesnáší.. ať sem nechodí!!!
Ohodnoťte můj blog Tady

Stahujte hry s koňmi TadyOnline Hry s koňmi

20. února 2009 v 8:02 | Lada |  Online hry s koňmi
Nachystala jsem pár her s koňmi. Moc jich není, ale aspoň něco. Tak neváhejte a hrajte!

První hra se jmenuje Útěk ze stáje. Je to logická hra a jjá sama sem ji ještě nedohrála. Možná si s ní poradíte. Musíte hledat podkovy a nějak s nimi otevřít vrata (aspoň si to myslím). Pokud se to někomu podaří, tak prosím napište. Pro spuštění hry klikněte ZDE .


Dálší hra je Zpívající koně. Tu asi všichni znáte. Máte tam čtyři koně, na kteé když kliknete tak začnou zpívat. pro spuštení hry klkněte ZDE .Hru jménem Lisa, Bandita určitě taky znáte. Kdyby jste náhodou nevěděli, tak se rozjedete šipkou doprava potom skáčete (mezerníkem) přes různé překážky. Máte tam tři životy a když se překážky dotknete, tak vám to vezme jeden život. Není to těžké, ale má to jednu nevíhodu a to takovou , že jedete stále rovně. Pro spuštění hry klikněte ZDE .Potom je tu hra Lexie's rosette ride. Pohled je zezhora a vy jen zatáčíte šipkama. Přitom sbíráte různé vlaječky a ostatní. Občas se objeví dřevo a to vy musíte přeskočit (mezerníkem). Je to docela fajn hra. Spustíte ji kliknutím ZDEJeště tady mám hru Poník Simon a zlí jezdci. V této hře chodíte s poníkem a sbíráte podkovy. Nesmí vás ale chytnout málí kluk-zlí jezdec. Až sesbíráte všechny podkovy, postupujete do dálší úrovně, kde se vám namnoží zlí jezdci. Jinak je hra v celku dobrá. hru spustíte kliknutím ZDE .
Dálší hra se jmenuje Stay the distance. Běžíte vlastně dosti a přitom si občas skočíte. Na začátku si vyberte jednoho z koní, klikněte na play a jeďte. Závodníku jede více a proto je u vašeho koně kroužek. Během závodu můžete třikrát koníka popohnat bičíkem. Pokud koně budete hnát moc rychle,unaví se a poběží pomalu. Ovládáte šipkama. Pokud chcete hrát tuto hru, klikněte ZDE .Pak tu máme hru Pony club Memo. Možná ji znáte, možná ne. Je to obyčejné pexeso s koňskými obrázky. Zadáte si obtížnost a hrajete. Dole máte tahy. Co těžší úroveň tím méně tahů! Hru spusťte kliknutím ZDE .


Horse Rancher je hra, kde si koupíte koníka a staráte se o něj. Občas vás pozvou na závody a tam můžete získat peníze. Pokud víte že na to váš koník nemá, tak můžete odmítnout. Koně trénujte a krmte ho! Na dostizích pobízejte bičíkem (mezerníkem) tak, aby jste ho úplně neuhonili! Nezapomeňte si hru uložit až budete chtít skončit (MAIN MENU, SAVE GAME)! Pro spuštění hry klikněte ZDE .


Bratz Little Pony je hra, kde ustrojíte poníka. Nejdříve si jednoho vyberte, potom mu dejte paruku. Pak jeho hlavu ozdobte. Můžete si určít barvu hřívy. Namalujte mu kopýtka, dejte mu make up a potom klikněte na GO TO SHOW a vyberte si pozadí, potom hudbu, napište vaše jméno a klikněte na START THE SHOW. NO a to je všechno. příjemnou zábavu! Pokud chcete hrát tuto hru, klikněte ZDE .Tak tohle jsou všechny hry co tu najdete. Doufám, že vás aspoň jedna baví!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Hraješ rád(a) hry s koňmi?

Jo! Jsou super! 84.4% (27)
Ano, občas. 3.1% (1)
Stejně jako každou jinou hru. 3.1% (1)
Ani ne. 3.1% (1)
Ne!! Jsou kničemu. 6.3% (2)

Komentáře

1 TyTinka TyTinka | Web | 5. března 2009 v 20:06 | Reagovat

Ahoj prosím navštiv můj web a tam se přihlaš do doutěže veškerá pravidla najdeš tam.Když něčemu nebudeš rozumět napiš děkuji TyTinka

2 alimaca alimaca | 27. března 2009 v 16:01 | Reagovat
3 vanesska vanesska | 23. března 2012 v 19:54 | Reagovat

né ne, tohle nejsou hry, já Vám poradím jednu nej. hru s koňma!! Howrse.cz!! Je to ta nej.! Hraje tam přes 1.000.000 hráčů po celé zemi!(kdyby někdo měl zájem, jsem tam jako Deanna) ;-)

4 vava vava | 15. února 2013 v 11:47 | Reagovat

jo souhlasím howrse ja nej

5 MaikelD MaikelD | E-mail | 17. ledna 2017 v 9:06 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama