Blog je zaměřen na koníčky a kdo je nesnáší.. ať sem nechodí!!!
Ohodnoťte můj blog Tady

Stahujte hry s koňmi TadyMódní patrola

26. března 2009 v 18:46 | Lada
Zoufalé účesy celebrit
Účes dotváří osobnost, správně upravené vlasy z vás rázem udělají hvězdu. O to horší je, když se úprava účesu nepodaří… Umí si celebrity poradit se svými vlasy?

Monika Absolonová
Hodnocení: 40 %

Monika prostě potřebuje své vysoké čelo zakrýt, na tom trvám. Neříkám, že si musí rovnou ustřihnout hustou ofinu, ale pár pramenů tvořících patku by jí jen prospělo. Kudrlinky i barva jsou fajn, ale vše prostě a jednoduše kazí příliš vysoké odhalené čelo… Je mi líto…

Monika Absolonová


Anna Polívková
Hodnocení: 60 %

Sympatická herečka se stále, co se účesu týče, hledá. Tady se jí dokonce nepodařilo zkrotit neposlušné vlasy, kterým se nechce držet, jak si Anna přeje. Přirozená barva vlasů je fajn, asi bych ji neměnila, účes bych ale rozhodně více prostříhala, takto zbytečně protahuje obličej.

Anna PolívkováHelena Vondráčková
Hodnocení: 65 %

Helena v poslední době často experimentuje s účesem. Moc se mi líbí její dlouhé příčesky v podobě culíku či drdůlku. Tento účes plný velkých vln patří podle mého k těm méně povedeným - pěšinka uprostřed hlavy totiž zpěvačce nesvědčí.

Helena VondráčkováJana Fabiánová
Hodnocení: 70 %

Jana je velkou experimentátorkou a rozhodně se ničemu novému nebrání. Asymetrický účes není pro každého, ale k Janě mi sedí. Barva vlasů je perfektní, diskutabilní je tmavé podbarvení, které se podle vizážistů už nenosí.

Jana Fabiánová


Tatiana Vilhelmová
Hodnocení: 40 %

Není každý den posvícení, co si budeme povídat. A tak není divu, že i Tatiana občas při tvorbě účesu šlápne vedle. Utažený culík evidentně není nic pro ni, jejímu kulatému obličeji nesluší. Škoda…

Tatiana Vilhelmová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama