Blog je zaměřen na koníčky a kdo je nesnáší.. ať sem nechodí!!!
Ohodnoťte můj blog Tady

Stahujte hry s koňmi TadyÚvod soutěží

28. března 2009 v 12:19 | Lada
Ahoj,
soutěžíte rádi? Jestli jo, tak si zasoutěžte! Připravila jsem pro vás pár soutěžiček, ale mám pro ně taky nějaký ty pravidla!!!! Tak si je prosím přečtěte.

Co k soutěžení
K soutěžení potřebujete email, musíte být připravení na to, že třeba ani nic nevyhrajete (potom se můžete přihlásit do jiné)!

Na co email
Email potřebujete na to, aby jste mi poslali registraci a později odpovědi. Email může mít kdokoliv z rodiny, ale vy tam potom musíte napsat své jméno! Já vam potom na email něco pošlu, podle toho jestli jste se umístili. Samozřejmě to bude napsané i na mém blogu.

Registrace
Pokud se chcete zaregistrovat do jedné ze soutěží, tak můžete. Vyberte si jednu a podívejte se jestli jste schopni soutěžit. To poznáte podle toho, že tam bude vždy napsáno o čem se soutěží a jaká je to obtížnost. Až budete mít vybráno, přečtěte si ještě co chci aby jste mi napsali. Můj email najdete vždy na konci popisku o požadavku registrace. Pod mím emailem je od kdy do kdy trvá registrace a od kdy do kdy trvá soutěž. Pokud nestihnete soutěžit a už jste se zaregistrovali, můžete mi napsat odpovědi do týdne.

Pravidla
V každé soutěži je několik otázek na které musíte odpovědět. !POZOR: soutěží se pouze pokud se do soutěže přihlásí minimálně 3 lidi! Nemohou soutěžit dva za jednoho! Prosím vás, aby jste si na vzájem nepomáhali. Pokud vám není něco jasné (nepochopili jste otázku), napište k dané soutěži do komentářů, aby se mě ostatní už nemuseli ptát. Pokud jste se zaregistrovali a teď si chcete změnit email tak mi tam napište jméno (i pokud ho neměníte)! Když se zaregistrujete a potom zjistíte, že je soutěž na vás moc těžká, bohužel to nejde zpět. Můžete mi skusit napsat a možná že vás odhlásím, ale to jen možná, takže si radši opravdu řekněte že chcete soutěžit. Nesmíte se přihlásit do dvou soutěží!!!!! To by bylo nefér, protože by jste měli větší šanci an výhru, nebo aspoň na 'nejaké umístění!!!

Co by vás možná zajímalo
Pokud právě zahájím registrci, napíšu REGISTRACE ZAHÁJNA. Pokud zahájím soutěž, napíšu SOUTĚŽ ZAHÁJENA. Tak aspoň poznáte, že se máte registrovat, nebo soutěžit. Nezapomeňte, že ti, co mi pošlou odpovědi a nebudou zaregistrovaní, nemůžou nic vyhrát! A pokud se zaregistrujete, ale při soutěži neodešlete svoje jméno, taky nebudu moct přijmout vaši odpověď! Tak na to myslete a držím palce všem i když to možná nevyhrajete.

Jak soutěžit
Takže jestli chcete vědět jak soutěžit, tak si tohle určitě přečtěte!!! Bude několik otázek a vždy budete mít možnost a., b., c., nebo d. (začátečníci budou mít jen po c.). Do emailu mi pak napíšete například:

Petr Novák
1. a.
2. c.
3. a.
4. b.
5. c.
6. b.
7. b.

Z tohoto jste asi poznali, že bude u obou obtížností 7 otázek. U začátečníků bude poslední otázka uhodnout plemeno (nebojte se, bude obrázek a popis!) a u pokročilých budou plemena 2 poslední. Plepena sem za pár dní dám, aby jste si nestěžovali, že je neznáte! Obtížnost otázky bude označená hvězdičkou : * . Nejlehčí obtížnost je označená jednou hvězdičkou : * , středně těžká dvěma hvězdičkama: ** , a ta nejtěžší třema: *** . Ta nejtěžší je tam vždy jen jednou! Hvězdičky budou před otázkou. Ještě vám ukážu registraci!

Petr Novák
Petrolín
Je mi 12 let
Zelená
Pes
www.petrolin.blog.cz (to je jenom ukázka!!!!)
Rád plavu, hraju hry na PC
p.novak@seznam.cz (to je taky jen ukázka!!!!!!!!!)
registruju se do soutěže Koně všeobecně-začátečník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama